Co děláme

TC R.A.K., z.s. se zabývá především výukou a tréninkem moderních tanečních stylů, se zaměřením pro účast na soutěžích, ve stylech: hip hop, show dance, disco dance, street dance, break dance, jazz dance, contemporary (a další taneční styly). Výuka je zaměřená na děti ve věku od 4 let po dospělé bez omezení věku. Velkým hitem jsou hodiny (open class) pro veřejnost a tanečníky starší 30 let.

Další styly, kterými se naši členové zabývají v nesoutěžní míře je balet včetně akrobacie. Břišní tance a break. ( výuku zajišťuje v našem centru samostatná taneční škola). Pro veřejnost děláme kondiční cvičení a taneční hodiny (open class).

Významnou oblastí naší činnosti je veřejná prezentace výsledků naší práce formou tanečních vystoupení, prezentace firem, propagace výrobků, plesy, firemní večírky, sportovní utkání, oslavy, výstavy a další veřejné vystoupení. Dále soutěžení, jak na domácích, tak i zahraničních soutěžích. Komponovaný pořad Celovečerák pořádaný vždy v produkci TC R.A.K., z.s. na Zimním stadioně v Berouně, Sportovní hale Kladno a Divadle A.Dvořáka v Příbrami.

Pořádáme taneční koncerty pro školy, celovečerní představení pro veřejnost. Spolupracujeme s umělci na jejich vystoupeních a televizní prezentaci.

Je možno si pronajmout naše taneční sály pro vaše aktivity spojené s pohybem.

Pořádáme taneční soutěž pod názvem Beroun Cup. Jedná se o pohárovou soutěž v disciplínách show dance, hip hop, street a další styly. Tuto soutěž pořádáme za laskavé podpory města Beroun.

Pořádáme i taneční soustředění pro naše tanečníky, ale i veřejnost. Tato taneční soustředění jsou zaměřena na všechny taneční styly, které TC R.A.K., z.s. vyučuje. Toto soustředění je poslední týden v srpnu. Lektoři jsou na soustředění pozvani vždy ti nejlepší v ČR.

Konzervatoř: naši tanečníci (lektoři)  studují Konzervatoř Taneční centrum Praha o.p.s.. Tuto  školu studují v Berouně, kde má konzervatoř  detašované pracoviště. Celkem bylo ke studiu přijato 20 studentů do 5 ročníku od roku 2013/2014.


AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.

Naši partneři:ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ