JAK ZAČÍT?

Každý rok se koná zápis do našich tanečních složek. Přihlásit se může opravdu každý. Nezáleží ani na vaších tanečních dovednostech, které již třeba máte nebo nemáte, nezáleží ani na vašem věku. Děti zapisujeme již od 4 let do přípravky, kde lektor děti připravuje na další taneční vzdělávání. Starší tanečníci jsou zapisování do kurzů dle svého věku a podle tanečního stylu, který chtějí tančit. Na výši vašeho věku tedy opravdu nezáleží. Záleží jen na vás, zda chcete tancovat.

Zápis se koná vždy první týden v září (jak se jde poprvé do školy) . Pokud jste zápis nestihli, je samozřejmě možné se dohlásit během roku. Stačí zavolat nebo se přímo zastavit v naší kanceláři. Po konzultaci s lektorem se dohodneme na vašem zařazení.

Zápis do školek a škol (Braškov) se dělá poslední týden v září dle letáků, které budou ve vašem regionu. Výuka pak začíná od října. Pokud máte zájem se přihlásit během roku, i to je možné.

Co potřebujete na tanec? Stačí jen chuť se věnovat pohybu a ostaní nechte na nás. Mnoho lidí se ptá co na sebe? Tepláky, legíny, tričko, tílko dle libosti. A boty? Podle tanečního stylu. Na Break a Hip hop stačí tenisky, Balet, show atd., pak piškoty, na disco a street pak tenisky či taneční boty co si můžete pořídit v naší škole, kde máme obchod s taneční obuví.

Jsme taneční škola, která je plná tance a mnoha tanečních stylů. Vybrat si můžete od baletu, show dance, jazz dance, hip hop, break dance, disco dance, street dance až po břišní tance, kondiční cvičení a akrobacii. To vše naše škola,vám zájemcům o tanec nabízí. Přijďte si vyzkoušet a pak se rozhodnout zda vám tanec v naší škole vyhovuje.

 


AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.

Naši partneři:ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ