Kde nás najdete

MÍSTO TANEČNÍ VÝUKY

Taneční Centrum R.A.K. Beroun
Česká 56, Beroun 266 01

Kde se tančí: Máme pro Vás připraveny tři taneční sály, které podléhají té nejvyšší kvalitě. Ve všech třech sálech o rozměrech 70m2,90m2 a 130m2 jsou zrcadla a plovoucí podlahy, největší sál má taneční povrch baletisol. Samozřejmostí jsou šatny a toalety. Dále máme pro vás k dispozici sprchu. Ve vstupním vestibulu je naše informační kancelář (recepce), kde je možné získat osobně informace ohledně všech potřebných věcí spojených s naší činností. Ve vstupním vestibulu je obchod, jak pro vás, tak pro veřejnost, kde je možné si zakoupit věci potřebné k tanci. ( tepláky, taneční obuv atd.) Nedílnou součástí vstupní haly je občerstvení. Bar se širokým sortimentem dobrot, které Vám zkrátí dobu při čekání na své děti nebo na hodinu tance. Ve vestibulu je i možnost posezení na příjemných sedačkách. Součástí výzdoby vstupní haly jsou diplomy a ocenění, které TC R.A.K. Beroun získalo na soutěžích domácích i mezinárodních.

Sál 1 – 90m2:

je sál v prvním patře. Před sálem je možné posezení podobně jako v přízemí. Sál má samostatnou šatnu a toaletu. Zrcadlová stěna je součástí sálu, na podlaze je speciální taneční povrch Baletisol. Sál má samostatnou vzduchotechniku pro odvětrání sálu. Zde se vyučuje street dance, hip hop, disco dance a show dance.


Sál 2 – 60m2:

je v přízemí, na podlaze je speciální taneční povrch Baletisol. Tento zrcadlový sál má zrcadla na třech stranách sálu. Je zde samostatná vzduchotechnika, pro odvětrání. Součástí tohoto sálu je šatna a toalety. Na tomto sále se vyučuje Break dance, Hip hop, show dance, individuál atd.


Sál 3 – 130m2:

je sál v suterénu budovy. Tento sál je největší, na podlaze je položený speciální taneční povrch Baletisol. Součástí sálu je vzduchotechnika, zrcadlová stěna, šatna, toaleta a sprcha. Jsou zde tyče na balet. Zde se učí akrobacie, máme žíněnky pro výcvik tanečníků.


Každý taneční sál má svou vlastní hudební aparaturu (CD a MP3), jsou vyzdobeny speciálními obrazy od Karla Machače. Sály jsou odhlučněny.


AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.

Naši partneři:ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ