TRENÉŘI, ASISTENTI, SKUPINY

Martin Srmž

 

 

Martin od 5 let tančí v TC R.A.K., z.s. - Show dance, v roce 2015 maturoval na gymnáziu v Berouně a zároveň studuje 8 ročník konzervatoře TCP. T. Je součástí HVK A a Souboru,  reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích ME a MS. Martin je odchovancem TC R.A.K., z.s., pracuje s mini, dětmi, juniory HVK má nastarosti akrobacii a flexibilitu. Od roku 2015 spolupracuje i na chreografiích.


Klára Lišková

Klára Lišková Vystudovala Státní Taneční Konzervatoř v Praze, kterou zakončila absolutoriem. Jako tanečnice pracovala ve Státním souboru písní a tanců, Laterně magice a v Národním divadle v Praze. Spolupracovala od roku 1998 s taneční skupinou Q. V současné době je lektorem tanečního centra R.A.K. Beroun, choreografkou a zástupcem predsedy spolku R.A.K.. Navrhuje kostýmy pro naše vystoupení a pro soutěžní choreografie.Spo­lupracovala s těmito úmělci: Helena Vondráčková, Roman Vojtek, Pavel Vítek, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, Naďa Urbánková,
čtěte dále...


Jan Liška

Jan Liška V letech 1993 –1996 studoval taneční konzervatoř Jaroslava Ježka obor scénický tanec. V roce 2005 vystudoval trenérskou školu ČMTO, v roce 2007 porotce ČMTO 1. třídy. Choreografem roku 2004 v ČMTO, Zapsán do encyklopedie Who is Who? v roce 2005. V současné době studuje konzervatoř Taneční centrum Praha o.p.s., která má své působení i v TC R.A.K. je součástí CDO manažer ekonomického úseku. Dosavadní zkušenost : tančil ve Státním souboru písní a tanců. Muzikály: Drákula, Hrabě Monte Cristo, Brouci, Šumař na střeše, Romeo a Julie, Malá mořská víla. Spolupracoval s taneční skupinou UNO,UNO Dancers a taneční skupinou Q. Taneční skupinu R.A.K. založil v roce 1992 a v roce 2003 se skupina přejmenovala na Taneční Centrum R.A.K. Beroun. Je choreografem, tanečníkem a předsedou spolku R.A.K.
čtěte dále...


Anna Stolariková

 

Anička několik let dělala asistentku trenéra u Klárky - Show dance. Maturovala na OA a zároveň studuje 7 ročník konzervatoře TCP. Tančí od útlého mládí v TC R.A.K. Je součástí HVK, reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích ME a MS. Patří k odchovancům Tanečního centra R.A.K. Velice kvalitní lektor. Pracuje s dětmi ve věku od 4 let, její hlavní kategorií jsou mini. V roce 2015 spoupracovala na choreografiích. 

 

Martina Kardošová

Martina Kardošová Martina je velice talentovaná a zapálená pro tanec. Velice na sobě pracuje a vzdělává se. V tanečním centru tancuje již od svého mladého věku, kdy začala tančit show dance formation, již jako dítě se stala držitelkou několika medailí a účastnila se ME a MS. V juniorském věku se pak začala zajímat o Hip Hop a street, obzláště Disco a street dance. V současné době studuje konzervatoř Taneční centrum Praha o.p.s. a je lektorkou disco dance, street dance a show dance. Vždělává se nejen v tanečním centru, ale i u dalších lektorů v ČR. V letošním roce dosáhla velkého úspěchu, kdy získala pvní medaily ve street dance formacích na MČR v kategorii junioři. 
čtěte dále...


Tereza Krejčová

Tereza druhým rokem vede juniory - Show dance, studuje třetí ročník ekonomky v Berouně a zároveň studuje 7 ročník konzervatoře TCP. Tančí od útlého mládí v TC R.A.K. Je součástí HVK A, reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích ME a MS.
čtěte dále...


Petr Alfonzo Hechter

Petr Alfonzo HechterShows – předskokan Pussycat dolls – 2009, exibiční battle na kocertu De La Soul, 50 výročí Sazky v O2 areně, při předávání cen Sportovec roku, show se skupinou Body Poets na Carnival v Hollywood, Californie (USA) 2008, Slavnostní otevření OC Palladium v Praze, TV NOVA – Mejdan roku z Vaclaváku 08–09, show na premieře Lets Dance 2 v Praze, křest kalendáře L.Borhyové, slavnostní otevření tunelu v Brně – Skanska, shows na turné Emco dance life tour – MČR 2008, Bomton cup 2008, NOKIA tour 2007, show pro české centrum v New Yorku. pro firmy – Panasonic, L’Oreal, Wolkswagen, Coca-Cola, Porsche, Hilton, Renault, Levis, Unilever, Henkel, Land Rover, Očko TV, Redken, Village cinemas,
čtěte dále...


Dominika Girethová

Dominika druhým rokem asistuje u dětí A a zároveň vede JVK - Show dance, Dominika odmaturovala na gymnáziu v Berouně a zároveň studuje 7 ročník konzervatoře TCP. Tančí od útlého mládí v TC R.A.K. Je součástí HVK A, reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích ME a MS.
čtěte dále...


Karolína Matoušková

Karolína Matoušková Karolína vystudovala Gymnázium Joachima Barranda v Berouně. Od roku 2013 studuje na konzervatoři Taneční Centrum Praha o.p.s. Tanci se věnuje již od svých 4 let, v pozdějším věku tancovala v ALBA Dance Praha, styl moderna, klasika, show dance. S touto taneční školou vystupovala v divadlech v Praze. Od roku 2005 tancuje v Tanečním centru R.A.K. Beroun. Styl, který preferuje je disco dance a street dance, ale několik let se zde věnovala i stylu show dance, se kterým byla i na ME a MS. Díky TC R.A.K. se dostane do styku s mnoha styly a může se tak vzdělávat. Vystupuje v projektech naší školy a reprezentuje školu v disco a street dance.


Vedení Tanečního Centra

Skupiny podporované TC

BuRAK Dogs

Battle team B – Original - Taneční škola B-Original

Podpora studentů, kteří stují konzervatoř na naší škole


čtěte dále...


FOTOGALERIE

AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.

Naši partneři:ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ