Něco o R.A.K.

TC R.A.K., z.s. je zapsaný spolek Zapsaná: L 14224 vedená u Městského soudu v Praze . Zabýváme se výukou tance a přípravou tanečníků pro nástup na umělecké školy, přípravou tanečníků na taneční soutěže a volnočasovou aktivitou v oblasti volného pohybu (tance). Soutěžíme v organizaci CDO, z.s., jenž posílá reprezentaci na ME a MS do organizace IDO.

V současné době má TC R.A.K., z.s. cca 900 tanečníků ve věku od 4 let na tanečních kurzech a jednotlivých pobočkách. Taneční výuka je zaměřena na mnoho tanečních stylů. V TC R.A.K., z.s. se vyučuje mnoho moderních tanečních stylů : hip hop, show dance, break dance, disco dance, street dance, dále je u nás rovněž výuka baletu, jazz dance a contemporary. V neposlední řadě se zaměřujeme na kondiční cvičení a akrobacii pro zvýšení kondice, koordinace a flexibility.

Pořádáme pro taneční soutěž Beroun Cup, která je otevřenou soutěží (pohárovou) ve všech stylech, které naše škola vyučuje. Tuto soutěž pořádáme od roku 2006 za podpory města Beroun www.mesto-beroun.cz. Dále nás podporují města Kladno www.mestokladno.cz a město Králův Dvůr www.kraluv-dvur.cz

TC R.A.K., z.s. pořádám taneční soustředění, kterého se mohou zúčastnit nejen tanečníci z TC R.A.K., z.s., ale i veřejnost. Soustředění je letní a to vždy poslední týden v srpnu v rekreačním středisku Máj (Plasy) cca 70 km od Berouna. Na toto soustředění zveme lektory, kteří působí nejen v české republice, ale i v zahraničí.

Pořádáme pro své členy taneční vystoupení jak na soutěžích, tak i na veřejnosti (ples, přehlídky atd.)

Zakladatelem TC R.A.K., z.s. je choreograf a tanečník Jan Liška. Jan Liška se pravidelně účastní se svými svěřenci tanečních soutěží po celé české republice již od roku 1992. Od roku 2000 je pravidelným účastníkem Mistrovství Evropy a Mistrovství světa v organizaci IDO. Od tohoto roku reprezentuje republiku na soutěžích, do kterých je nominuje CDO, kterým je TC R.A.K., z.s. členem. V soutěžích se zaměřuje na taneční styl Show Dance Formation. Od roku 2005 na Hip Hop Formation. Od roku 2007 na Disco Dance a Street Dance Formation. Tanečníci soutěží ve všech věkových kategoriích, dospělí, junioři a děti od roku 2009 i Mini. V roce 2005 jsme otevřeli školu na Kladně, roce 2010 ve Slaném a v roce 2015 v Příbrami.


AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.

Naši partneři:ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ