SKUPINY PODPOROVANÉ TC R.A.K.

BuRAK Dogs

Battle team B – Original - Taneční škola B-Original

Podpora studentů, kteří stují konzervatoř na naší škole

BBoy Academy

Bboy academy vznikla za jediným prostým účelem, kterým je ukázat začínajícím i pokročilým bboys a bgirls správnou a konstruktivní cestu k bboyingu (komerčně známému jako breakdance).

Pod vedením špičky českého bboyingu (viz profily lektorů) se naučíš základní i pokročilou techniku všech elementů tohoto tanečního stylu a získáš tak správný stavební kámen pro svůj další rozvoj.

Naše pravidelné lekce probíhají v nejprestižnějších tanečních studiích v Praze, Berouně a na Kladně. Jsme však flexibilní a cestu známe do všech koutů ČR (viz sekce workshops).

Naším hlavním posláním je podporovat českou bboyingovou scénu. Díky workshops se zahraničními lektory, Wake Up Jams a dalším projektům, které pravidelně organizujeme, se můžeš setkat s téměř celou bboyingovou scénou u nás, zatrénovat si se spoustou kvalitních tanečníků, poslechnout si nejlepší DJs z ČR i ze zahraničí, na vlastní kůži pocítit atmosféru v cyphers (v kolečkách) a dát tak další pozitivní impuls naší bboyingové scéně, která si o to přímo žádá!

Podpora studentů, kteří stují konzervatoř na naší škole

20 tanečníků, studuje konzervatoř Taneční Centrum Praha o.p.s. Naše škola jim umožňuje studovat a vzdělávat se v Berouně. Jsme velice rádi, že se tanci věnují na naší škole, a že TCP umožňuje tuto variantu vzdělávání společně s TC R.A.K., z.s.. Studenti jsou většinou lektoři, což napomáhá vzdělávání a dosažení větších dovedností, které pak lektoři předávají naším dětem v TC. 

 


AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.

Naši partneři:ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ