Rozdělení kurzů 2020/21

Rozdělení skupin Beroun 2020/21

Skupina MINI A SHOW
Termín tréninků:
ÚT,ČT 16:00-17:00 SHOW,
PÁ 14:00-15:00 BALET,
PÁ 15:00-16:00 Flexi
ČísloJméno
1Bauerová Natálie
2Ciroková Dominika
3Černíková Sabrina
4Češková Anna
5Čížek Adam
6Daňková Magdaléna
7Dekastello Vanesa
8Dragounová Mia
9Dvořáková Adéla
10Filipová Viola
11Fojtů Magdaléna
12Havlíčková Natálie
13Hešíková Šárka
14Hlaváčová Emma
15Chalupecká Adriana
16Kočová Laura
17Ličík Kiera
18Masopustová Vanesa
19Matoušková Sára
20Pejcharová Karolína
21Prokešová Šárka
22Provazníková Beáta
23Růžičková Adriana
24Skleničková Evelína
25Spáčilová Isabela
Skupina MINI B SHOW
Termín tréninků:
Pondělí, Středa 16:00-17:00
ČísloJméno
1Bausová Charlota
2Borovská Ema
3Borovská Karolína
4Bubnová Lilly
5Burešová Alžběta
6Grudlová Aneta
7Honomichlová Nicole
8Jelínková Vanda
9Karlíková Ema
10Kosová Emma
11Lešuková Ema
12Nevelöšová Sára
13Nidrlová Veronika
14Nováková Laura
15Petrboková Natálie
16Rosenbaum Anežka
17Stará Tereza
18Svobodová Kateřina
19Svobodová Vendula
20Švarcová Valérie
21Švarcová Viktorie
22Urbanová Sofie
23Valocká Nella
24Vanišová Viktorie
25Vorlová Nicole
Skupina MINI C SHOW
Termín tréninků:
Pondělí, Středa 17:00 - 18:00
ČísloJméno
1Bambas Milan
2Bejlková Klára
3Hanušová Eliška
4Hlistová Ellen Natali
5Holásková Diana Tara
6Chejnová Jaroslava
7Jurášová Natálie
8Kolisnik Maria
9Konopáčová Lucie
10Kotková Kristýna
11Laštovičková Antonie
12Matlyak Karina
13Matuška Vojtěch
14Moravcová Michaela
15Nájemníková Andrea
16Newton Emily Rose
17Patková Adéla
18Prokopová Beáta
19Rovenská Julie
20Svátková Ema
21Šenoltová Kateřina
22Tót Terezie
23Vrba Matyáš
24Worthington Eliška
Skupina DVK A SHOW
Termín tréninků:
PO,ST 16:00-17:30 SHOW
PO 18:00-19:00 BALET
ST 18:00-19:00 CONTEMP.
PÁ 15:00-16:00 AKRO
PÁ 16:00-17:00 Flexi
ČísloJméno
1Adof Vanesa
2Altmanová Soňa
3Baštová Stella
4Borovská Natálie
5Eliášová Nikol
6Fojtů Karolína
7Fridrichová Sofie
8Hermanová Viktorie
9Hrušková Natálie
10Jechová Anna
11Jiráková Viktorie
12Kovaříková Natálie
13Mészárošová Barbora
14Pechačová Valentýna
15Pejcharová Klára
16Poplšteinová Darina
17Povolná Marie Anna
18Růžičková Kateřina
19Růžičková Vanesa
20Ryvti Nikola
21Říhová Charlota
22Timoteo Petráš
23Trousilová Veronika
24Wagnerová Kristýna
Skupina DVK B SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 15:00-16:00 SHOW
PÁ 14:00-15:00 FLEXI
ČísloJméno
1Fenclová Marie
2Hájková Nora
3Kolářová Daniela
4Kramáriková Johana
5Křečková Olívie
6Kříbalová Nikol
7Kučerová Eliška
8Mardirossianová Valerie
9Míčková Adéla
10Moučková Veronika
11Paduchová Nina
12Pourová Aneta
13Prokopová Zuzana
14Roztočilová Sofie
15Rubášová Klára
16Růžičková Barbora
17Růžičková Kristýna
18Senftová Veronika
19Svatá Sabina
20Sychevská Gréta
21Tikalová Laura
22Tyšerová Aneta
23Valoušková Sofie
24Varmužová Veronika
25Zlatníková Lucie
Skupina DVK C SHOW
Termín tréninků:
PO,ST 15:00-16:00 SHOW
PÁ 14:00-15:00 FLEXI
ČísloJméno
1Bejlková Kateřina
2Brejchová Barbora
3Čuda Petr
4Dušková Tereza
5Hajdamačenko Eliška
6Hnízdilová Adéla
7Honková Tereza
8Hudečková Michaela
9Kapitánová Vanesa
10Kazvan Kihai
11Klementová Olívie
12Konečná Valentýna
13Kopecká Hana
14Kosová Karolína
15Kotanová Barbora
16Melínová Kateřina
17Mikovec Tomáš
18Nájemníková Aneta
19Nestoridou Korina
20Pelikánová Johana
21Rezková Rebeka
22Slavíčková Nela
23Šlégrová Lenka
24Vaněčková Tereza
25Vávrová Karolína
26Venkrbec David
Skupina DVK D SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 15:00 – 16:00 SHOW
PÁ 14:00-15:00 AKRO
PÁ 15:00- 16:00 FLEXI
ČísloJméno
1Alahakoon Liliana
2Bajajová Rozálie
3Biolková Veronika
4Černíková Gabriela
5Češková Tereza
6Doušová Petra
7Gumerová Elishka
8Jedlička Filip
9Jirková Johana
10Kadaníková Adéla
11Mařincová Julie
12Melínová Markéta
13Nidrlová Denisa
14Nosková Zuzana
15Potabašňa Alexandra
16Prokopová Barbora
17Říhová Viktorie
18Saburová Soňa
19Sedláčková Laura
20Schöber Sofie Anna
21Skleničková Broňa
22Šestáková Michaela
23Šindler Vít
24Wagner Radim
25Wallcon Alma
Skupina DVK DISCO
Termín tréninků:
Úterý, Čtvrtek 16:00-17:00
ČísloJméno
1Adof Vanesa
2Bajajová Rozálie
3Jíchová Barbora
4Krymová Laura
5Kříbalová Nikol
6Kubáňová Kateřina
7Kupčíková Stella
8Laudátová Barbora
9Mészárosová Barbora
10Míčková Adéla
11Pejcharová Klára
12Poplšteinová Darina
13Růžičková Vanesa
14Říhová Charlotta
15Smejkalová Nikol
16Wagnerová Kristýna
17
18
19
20
21
22
23
24
Skupina JVK A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:30-19:00 SHOW
PÁ 15:00-16:00 BALET
PÁ 16:00-17:00 AKRO
PÁ 17:00-18:30 CONTEMPORARY
ČísloJméno
1Čechová Veronika
2Černá Valentýna
3Domanská Adéla
4Fučíková Anna Marie
5Gotthansová Šárka
6Klepáč Adam
7Kramáriková Helena
8Kramáriková Julie
9Meegan Rosalie
10Petříčková Lucie
11Poplšteinová Adéla
12Pospíšilová Sabina
13Semová Natálie
14Skoumalová Eliška
15Stehlíková Veronika
16Špottová Ivana
17Šubrtová Natálie
18Tarasová Alexandra
19Torová Tereza
20Velebová Veronika
21Všetečková Adriana
22
23
24
Skupina JVK B SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:00-19:00 SHOW
PÁ 16:00-17:00 BALET
PÁ 17:00-18:00 FITNESS
PÁ 18:00-19:00 AKRO.
ČísloJméno
1Benešová Natálie
2Buriánková Jiřina
3Černá Monika
4Červenková Tereza
5Hřebíčková Anežka
6Klierová Anna
7Křížová Amálie
8Kuncová Anna
9Lukášová Natálie
10Mascherucci Asia
11Makovská Stella
12Nelibová Barbora
13Novotná Karina
14Ondračková Simona
15Rücklová Eliška
16Ryllová Anna Valerie
17Říhová Johana
18Sedláková Marianna
19Stará Nela
20Svatá Kristýna
21Šilhavá Kateřina
22Ševítová Tereza
23Špírková Tereza
24Zítková Nela
Skupina JVK C SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:30–17:30 SHOW
PÁ 17:00-18:00 AKRO.
PÁ 18:00-19:00 FITNESS
ČísloJméno
1Červinková Klára
2Dekastello Valerie
3Hlávková Adéla
4Chlebounová Alice
5Jungmannová Nicol
6Kafková Barbora
7Korábiková Magdaléna
8Mouchová Martina
9Pánková Anna
10Polcarová Sofie
11Rezková Karolína
12Sirisena Leah
13Soukupová Eliška
14Svejkovská Nicol
15Šindlerová Markéta
16Šlégrová Lucie
17Šťastná Eliška
18Šťastná Michaela
19Šťávová Adéla
20Zlatníková Dominika
21Znojilová Kristýna
22Žebrová Tereza
23
24
Skupina JVK D SHOW
Termín tréninků:
Pondělí, Středa 17:00-18:00 SHOW
Pátek 18:00-19:00 AKRO.
ČísloJméno
1Benešová Aneta
2Bezuchová Izabela
3Fleišnerová Marcela
4Hnízdil Jakub
5Hurtová Amálie
6Kučerová Hana
7Moussilli Kristýna
8Ošmerová Adéla
9Ovsienko Eliza
10Paschalisová Natálie
11Radová Kristýna
12Renčová Barbora
13Stehlíková Michaela
14Tótová Renáta
15Valová Tereza
16Vaňková Karolína
17Váňová Kristýna
18
19
20
21
22
23
24
Skupina JVK A DISCO
Termín tréninků:
Pondělí,Středa 17:30-19:00
ČísloJméno
1Beránková Hedvika
2Domanská Adéla
3Karasová Laura
4Klierová Anna
5Kopřivová Natálie
6Meegan Rosalie
7Novotná Karina
8Pěnkavová Alžběta
9Poplšteinová Adéla
10Pospíšilová Sabina
11Rücklová Eliška
12Říhová Johana
13Semová Natálie
14Skoumalová Eliška
15Šilhavá Kateřina
16Špottová Iva
17Šťastná Michaela
18Šubrtová Natálie
19Torová Tereza
20Zrovka Katarina
21
22
23
24
Skupina JVK B DISCO
Termín tréninků:
Pondělí,Středa 18:00-19:00
ČísloJméno
1Babková Hana
2Babková Kateřina
3Hrdličková Adéla
4Klongová Nela
5Mádl Edvard
6Podzemská Sofie
7Stehlíková Michaela
8Svobodová Simona
9Zimová Veronika
10Zouharová Adéla
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Skupina JVK HIP-HOP
Termín tréninků:
Úterý, Čtvrtek 18:00-19:00
ČísloJméno
1Akrmanová Eliška
2Bendová Kateřina
3Beránková Aneta
4Čejková Karolína
5Černá Eliška
6Fenclová Markéta
7Korábiková Magdaléna
8Krčilová Tereza
9Macahaniuc Bianka
10Macourková Barbora
11Malinová Nelly
12Molnár Jakub
13Renčová Barbora
14Sadlovská Barbora
15Tauberová Aneta
16Vaněčková Anežka
17Vršecká Viktorie
18Zítková Tereza
19
20
21
22
23
24
Skupina Gymnastika A
Termín tréninků:
Úterý, Čtvrtek 14:30-15:30
ČísloJméno
1Cvachoučková Anna
2Červenková Martina
3Dobruská Adéla
4Fenclová Marie
5Fojtikova Emma
6Krymová Laura
7Kříbalová Nikol
8Kupčíková Stella
9Laňová Michala
10Losenská Eliška
11Mészárosová Barbora
12Pospíšilová Sabina
13Rücklová Eliška
14Semová Natálie
15Svobodová Ada
16Šilhavá Kateřina
17Šubrtová Natálie
18Trojanová Nela
19Wagnerová Kristýna
20
21
22
23
24
Skupina Gymnastika B
Termín tréninků:
Úterý, Čtvrtek 15:30-16:30
ČísloJméno
1Brodecká Anna
2Brodecká Kateřina
3Březinová Ema
4Dvořáková Ester
5Kalistová Rebeka Anna
6Kloboučníková Nikol
7Konopáčová Magdalena
8Krupičková Karolína
9Krymová Laura
10Málek František
11Maroušková Lucie
12Míčková Adéla
13Michalová Eliška
14Nedvědová Zuzana
15Pánková Patricie
16Polcarová Sofie
17Přibylová Alžběta
18Pustková Mariana
19Rezková Karolína
20Sirisena Leah
21Šilhavá Lucie
22Trenopulosová Sofie
23Valoušková Sofie
24
Skupina Akrobacie Open
Termín tréninků:
Pátek 17:00-18:00
ČísloJméno
1Benešová Aneta
2Fenclová Markéta
3Fleišnerová Marcela
4Karpecká Marie
5Paschalisová Natálie
6Přibylová Alžběta
7Ribaille Stella
8Stehlíková Michaela
9Vaňková Karolína
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Skupina BREAK DANCE
Termín tréninků:
Pondělí,Středa 19:00-20:00
ČísloJméno
1Černý Adam
2Hanzal Jan
3Hubert Matiáš
4Kačírek Nicolas
5Klimeš Michal
6Svoboda Jan
7Šebek Metoděj
8Šejvl Matěj
9Tkach Yaroslav
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Skupina HVK A SHOW
Termín tréninků:
Pondělí, Středa 19:00-20:30 SHOW
PÁ 16:00-17:00 AKRO.
ČísloJméno
1Cihelková Alžběta
2Černá Karolína
3Fleková Johana
4Hamadová Johana
5Hendrychová Nikola
6Jiráková Tina
7Jonášová Kateřina
8Kardošová Martina
9Krejčí Michal
10Krejčová Tereza
11Kuštová Claudie
12Lukáš Štěpán
13Malinová Aneta
14Mudráková Marieta
15Nejepsa Filip
16Skoupá Michaela
17Slámová Barbora
18Soukupová Adéla
19Srpová Barbora
20Ševčíková Barbora
21Ševítová Barbora
22Velká Lenka
23Watierová Sophie
24Železná Tereza
Skupina HVK B SHOW
Termín tréninků:
Pondělí, Středa 19:00-20:30
ČísloJméno
1Brezáni Viktorie
2Figueroa Agáta
3Frantová Eliška
4Hůlová Barbora
5Hůlová Sabina
6Kopřivová Aneta
7Kuchárová Veronika
8Mácová Barbora
9Pánková Tereza
10Pylypets Bohdanka
11Rubášová Kamila
12Říhová Kristýna
13Semová Michaela
14Šmídová Dominika
15Šubrtová Kristýna
16Vlnasová Diana
17Zelenková Sára
18
19
20
21
22
23
24
Skupina HVK C SHOW
Termín tréninků:
Úterý, Čtvrtek 19:00-20:30
ČísloJméno
1Bajajová Petra
2Borecká Michaela
3Borková Kamila
4Boubínová Sabina
5Brůnová Alžběta
6Burdová Soňa
7Černíková Petra
8Ducháčková Lenka
9Frančová Andrea
10Gorská Veronika
11Horáková Markéta
12Chalupecká Andrea
13Košanová Bílá Martina
14Krejčová Markéta
15Kučinová Věra
16Kulmonová Linda
17Kuštová Zuzana
18Matějková Klára
19Matoušková Zuzana
20Míčková Jana
21Nejepsová Irena
22Novotná Radka
23Ondračková Lenka
24Ondrová Adéla
25Patková kateřina
26Reková Horáčková Anna
27Šikanedrová Nicole
28Tót Barbora
29Vacková Monika
30Vlnasová Martina
Skupina HVK DISCO
Termín tréninků:
Úterý, Čtvrtek 19:00-20:30
ČísloJméno
1Černá Karolína
2Čížková Klára
3Hegyi Sophie
4Houbová Tereza
5Janoušková Klára
6Jonášová Kateřina
7Kalinová Natálie
8Kardošová Martina
9Krejčí Michal
10Krejčová Tereza
11Mácová Barbora
12Mudráková Marieta
13Nejepsa Filip
14Noskyová Sandra
15Raušová Kateřina
16Semová Michaela
17Skoupá Michaela
18Soukupová Adéla
19Srpová Barbora
20Šmídová Dominika
21Velká Lenka
22Vlčková Nicol
23Watierová Sophie
24
Skupina HVK HIP-HOP
Termín tréninků:
Úterý, Čtvrtek 19:00-20:30
ČísloJméno
1Červenková Martina
2Goldsteinová Denisa
3Hanušová Apolena
4Mulač Tomáš
5Muroňová Zuzana
6Nejepsa Filip
7Petáková Iva
8Šafrová Agáta
9Šindelářová Kateřina
10Štambergová Ema
11Vošičková Kateřina
12Zimanová Veronika
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.





Naši partneři:



ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ