Talentmánie 2010

ČLÁNEK O TC R.A.K.

Leoš Mareš (34) je vskutku renesanční osobnost. Spojuje v sobě talent moderace, hraní, zpěvu, vtipu, pohotovosti a nyní předvedl, že i tance. Na jevišti soutěže Talentmania se totiž objevili jeho „kolegové“ z taneční skupiny rodného Berouna, což moderátora doslova vyburcovalo k tomu, aby přispěl svou troškou do mlýna.

Leoš totiž v minulosti také docházel do taneční skupiny, kde pravděpodobně trénoval na svůj současný společenský život. Když tedy viděl na jevišti dítka z Berouna, odkud sám pochází a která v kostýmech jak ze sci-fi vysekla dokonalé taneční číslo, neudržel se a po krátkém rozhovoru šel s pravdou ven. „V sedmnácti jsem s vámi také tančil“, řekl taneční skupině R.A.K. Leoš a následně dokonce předvedl část čísla, které tehdy měl na jednu z písní skupiny Ace of Base a publikum i tanečníci šíleli nadšením.

R.A.K. z Berouna se totiž zařadili mezi bezpočet těch, kteří v soutěži předváděli tzv. scénický tanec, což je v podstatě číslo, při kterém se prostřednictvím tance vypráví určitý příběh. Ten si vybrali na píseň z filmu Nekonečný příběh a jejich kostýmy jakoby byly taktéž z filmu vypůjčeny.

článek je ze stránek www.super.cz

TV NOVA 1.9.2010

MILOTICE

Dne 26.9.2010 TC R.A.K. postoupilo do semifinále s choreografií Nekonečný příběh. Naše škola byla vyhlášena jako první postupující ve večerním pořadu soudný den na TV Nova. 

SEMIFINÁLE BRATISLAVA

Dne 24.10.2010 R.A.K. vystoupilo na TV Nova v semifinále Talentmánie. 


AKCE V ROCE 2020

NEW FASHION

New fashion

Připravujeme pro Vás novou kolekci oblečení TC R.A.K., můžete se těšit na dresy, legíny a další tréninkové oblečení. 

CO NÁS ČEKÁ


Applikace Tanečnní školy R.A.K.

Naši partneři:ZÁŠTITU nad TC R.A.K., z.s. přebírá HEJTMANKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ING. JAROSLAVA POKORNÁ JERMANOVÁ